Mateusz Mazur – absolwent III edycji studiów podyplomowych Business Controlling, Dyrektora Hotelu 1231
 
„Jako humanista z wykształcenia na przestrzeni lat pracy ewoluowałem i dobrnąłem do miejsca, gdzie podstawowa wiedza ekonomiczna z zakresu zarządzania firmą już nie wystarczy. Podjąłem więc decyzję o konieczności poszerzenia swoich kompetencji w tym zakresie. Zależało mi na znalezieniu programu studiów, który nie bazował by jednak tylko na akademickich wykładach, ale przede wszystkim był możliwością spotkania z praktykami oraz pewną platformą wymiany doświadczeń.
Dokonując przeszukania ofert w tym zakresie trafiłem na propozycję UMK, która wydała mi się na tyle interesująca że postanowiłem zaryzykować.
Po wspólnej rocznej przygodzie z Business Controllingiem śmiało mogę stwierdzić, że podjęte ryzyko opłaciło się. Poznałem nie tylko ciekawą grupę studentów, ale także praktyków z doświadczeniem z odmiennych branż, którzy w większości z przyjemnością dzielili się swoją wiedzą i byli otwarci na dyskusje. Polecam zatem te studia tym którzy chcą faktycznie nie tylko posłuchać, ale współuczestniczyć często w warsztatowej formie zajęć.
Jakość robi różnicę! Brawo.”